Priemyselná výroba
Ľuboš Trepáč
Pilovanie a hobľovanie dreva
- Obec
- Rudnianska Lehota
- Od roku
- 2006
- IČO
- 43 216 498
Ľuboš Trepáč
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 972 26 Rudnianska Lehota
- Na trhu od
- 1. augusta 2006
- IČO
- 43 216 498
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 16.11)
- Pilovanie a hobľovanie dreva
Podnikanie v číslach
- 20
- rokov na trhu
- 2006
- rok vzniku
- 6
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ľuboš Trepáč
Ľuboš Trepáč – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Rudnianska Lehota. Podniká od 1. augusta 2006.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Pilovanie a hobľovanie dreva“ (16.11). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad zemné a výkopové práce, maliarske a natieračské práce a výmena okien a dverí v pôvodných rozmeroch.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ľuboš Trepáč
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 43 216 498
- Dátum vzniku
- 1. augusta 2006
- Miesto podnikania
- 972 26 Rudnianska Lehota
- Živnostenský register
- Okresný úrad Prievidza, vložka č. 340-22665
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 16.11)
- Pilovanie a hobľovanie dreva
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ľuboš Trepáč zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.
-
Zemné a výkopové práce
-
Maliarske a natieračské práce
-
Výmena okien a dverí v pôvodných rozmeroch
-
Montáž sadrokartónových priečok a zavesených podhľadov suchou technológiou z hromadne vyrábaných dielcov
-
Spilovanie drevnej hmoty
-
Búracie a demolačné práce bez použitia trhavín
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ľuboš Trepáč?
Miesto podnikania je v obci 972 26 Rudnianska Lehota.
Čím sa Ľuboš Trepáč zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Pilovanie a hobľovanie dreva“ (16.11). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: zemné a výkopové práce; maliarske a natieračské práce; výmena okien a dverí v pôvodných rozmeroch; montáž sadrokartónových priečok a zavesených podhľadov suchou technológiou z….
Aké je IČO – Ľuboš Trepáč?
IČO je 43 216 498.
Odkedy podniká Ľuboš Trepáč?
Podnikanie začalo 1. augusta 2006. Na trhu pôsobí 20 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.